יצירת קשר

צרו איתנו קשר לכל שאלה, אנחנו פה כדי לעזור

שאלות נפוצות

ניתן להירשם בצורה קלה ומהירה דרך שאלון ההרשמה שנמצא באתר, ואנו ניצור איתך קשר בהקדם להמשך שיחה ובירורים. כמו כן ניתן לפנות אלינו דרך הווטסאפ ולקבל מידע נוסף.

לא, כדי ללמוד בתוכניות לימוד ולהתקבל למבחני הרבנות יש צורך ברקע ישיבתי ולהוכיח לימודים במוסד תורני גבוה.

חשוב לדעת שגם למי שאין לו ידע מוקדם בהלכה ניתן להצטרף ללימוד במסגרת "חברים כל ישראל" תוכנית ייחודית ללימוד הלכה ברמה בסיסית שיכולה להתאים לכל יהודי בעולם.

למעשה אין צורך בהכנה מיוחדת, אנחנו נדאג שיגיע אליך חוברת לימוד מוסודרת עם כל החומר וההספק הדרוש ללימוד שלך, מאוד חשוב לעקוב אחר ההודעות וכמו כן בכל בעיה ניתן לדבר ישירות עם ראש החבורה שלך כדי לבדוק פתרון.

לאחר הרישום, ניצור עימך קשר לצורך היכרות עמך, ולאחר שתבחר את התוכנית המתאימה אנו נשלב אותך בלימוד עם אחד מהאברכים של הכולל כדי להתחבר איתו ללימוד, תקבל שם משתמש וסיסמא לאתר הלימודים ורק נשאר לך להתחיל ללמוד.

כן, בודאי. במקרה זה עליך לבחור בתוכנית הלימוד BASIC, ובמקרה זה אתה תהיה רשאי לצרף איתך עוד לומד אחד אם תרצה שאיתו יחד תלמד ותחלוק את הלימוד בתוכנית.

לא, התוכנית מיועדת למי שמעוניין ללמוד הלכה בעולם, אנחנו נעזור ונסייע כדי שמי שירצה יוכל לגשת ולעבור בהצלחה את מבחני הרבנות, אך זו לא חובה.

לומדים שהשתתפו בשיעורים ועשו את המבחני סיכום החודשיים, יהיו זכאים לעשות מבחן בעל פה אצל הרה"ג יוסף אליהו שליט"א, המבחן ייערך דרך הזום (או מערכת אחרת דומה) ולאחר המבחן תקבל את התעודה מטעם ביה"מ.

לא מצאת תשובה?

השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם:)

או

השתמשו באחת מהדרכים הבאות: